• laptop kamerasını kapamak

  2.
  Black mirror 3. sezon 3. bölüm izledikten sonra an itibariyle yaptığımdır. Gereksiz korktum la !
  ... eesrts
 • kore de savaşanların gazi sayılması

  2.
  ya yemin ediyorum sözlüğün suyu çıktı artık. Ne yorum yapabilirsin ki bu adama?
  2 ... eesrts
 • 9 90 a aile doyması

  2.
  4 simitle beraber eğer doyabiliyorsa bir aileyi bir öğün doyurur.
  ... eesrts
 • kayseri de cami bahçesinde namaz kılan bld işçisi

  2.
  Haberi okurken ''belediye başkanı makamında ağırladı'' kısmını ''belediye başkanı makamında ağladı'' diye okudum. içimden neler geçti neler. Neyse yanlış okumuşuz ağırlamış...
  ... eesrts
 • suriyelilerin oy kullanması

  24.
  Türkiye Cumhuriyeti kimliği ve vatandaşlığı statüsü olan herkes oy kullanma hakkına da sahiptir. Siz bu adamların neden oy kullandığına çemkirmeyin, neden vatandaş olduklarına çemkirin. Sistemde sıkıntı yok oy kullanma hakkı doğmuş ve kullanacaklar.
  1 -1 ... eesrts
 • sunny

  34.
  1 Yıl kadar bünyesinde operatörlük yaptığım türkiyenin marka şirketlerinden. Güzel para verirler, mesailer boldur lakin günde 15 saat çalışırsın. işe başlamadan öncede evrak imzalatırlar sorgusuz sualsiz mesailere kalacağıma yemin ederim diye. Cumartesi - Pazar öğlen 4 e kadar çift mesaili çalışırsın. Mesai yapmamanın tek yolu var ya istifa, yada raporlu hasta olacaksın. Ben istifa yolunu seçtim para geliyor ama sosyal hayat bitiyor. iyi para verirler demiş miydim?
  ... eesrts
 • sinema bileti ücretine mısır bedeli eklenemeyecek

  6.
  Benim anlamadığım olay bu, yıllardır sinema bileti alıyorum içerisinde hiç mısır bedeli promosyon bedeli gibi şeyler yazmıyor. E ben normalde de sinemada mısır kola almıyorum. Giriyorum izliyorum çıkıyorum. Sinema bileti içinde verdim para max 15 lira. Vodafone kampanyası falan 15 liraya 2 bilet alıyorum genelde. E bu durumda şimdi ne oldu biletler daha mı ucuza gelecek? Anlamadım ki aliminyum?
  2 ... eesrts
 • vodafone bana ne var

  54.
  Çarkta çıkan markalarla anlaşma yaptıkları için sürekli %30 - %55+5 indirimlerini çıkarıyorlar insanlara. Yani bir taşla iki kuş vurmaya çalışıyorlar. Hem markalardan alışveriş yapmaya yönlendiriyor, hemde internet vermeyerek insanlarla dalga geçiyorlar.
  ... eesrts
 • ümraniyespor fenerbahçe derbisi

  3.
  ümraniyespor fenerbahçe derbisi
  2 ... eesrts
 • zuhal topal la sofrada

  17.
  10 dakika önce denk geldim, alayı birbirini gömüyor. Ulan 10 bin lira için yapılır mı bu be ? Ne tuhaf insanlarsınız. Utanacağınızı bilsem yüzünüze tüküreceğim ama siz ondan da anlamazsınız ki?
  2 ... eesrts
 • 2019 da türkiye nin iflas edeceği gerçeği

  2.
  Doları ekmekle değilde ekmeği dolarla alacağımız diye düzeltilse daha mantıklı bir cümle olacak. Aslı olmayan iddia dır. 31 Mart seçimlerinden sonra bazı şeylerin düzeleğini ümit ediyorum. Manyak mısınız lan ülkenin kötülüğünden zevk mi alıyorsunuz siz?
  4 -10 ... eesrts
 • üstteki yazarın mesleğini tahmin et

  246.
  pasazade tunahan pasa : Beylerbeyi valisi
  ... eesrts
 • ahmet şafak

  301.
  Son çıkardığı albümdeki pembe patikler isimli şarkısıyla doğacak çok kız çocuğunun adını hilal yapacak hitabeti çok kuvvetli sanatçımız.
  ... eesrts
 • aşık olduğun kişiye bir şarkı bırak

  903.
  https://www.youtube.com/watch?v=l00xNJfuJL4+

  Gelsin alsın burdan.
  ... eesrts
 • eşine şiddet uygulayan adama boz ayı cezası

  1.
  http://www.cumhuriyet.com...ege__boz_ayi__cezasi.html

  Ankara Asliye Ceza Mahkemesi'nin eşine şiddet uygulayan bir erkeğe verdiği ceza dikkat çekti.

  Gazete Duvar'ın aktardığı haberinde, mahkeme sanığa "Boz ayılar bir sığırı tek darbede öldürebilecek güçtedir. Ama bu güçlerini eşlerine karşı kullanmazlar" yazılı ve ayı resimli 100 adet el ilanı dağıtma cezası verdi.

  Şiddet uygulayan erkeğe aynı zamanda 15 adet çam fidanı dikme ve bunlara altı ay boyunca bakma ile 1 yıl boyunca her hafta eşini akşam yemeğine götürme ‘cezası' da verildi.

  Denetimli serbestlik kapsamında uygulanacak cezalar, 6 ay sonunda sanık tarafından hazırlanacak bir raporda ayrıntılı olarak mahkemeye de sunulacak.
  3 ... eesrts
 • yeni şeyler getiriyorum