• eşine şiddet uygulayan adama boz ayı cezası

  1.
  http://www.cumhuriyet.com...ege__boz_ayi__cezasi.html

  Ankara Asliye Ceza Mahkemesi'nin eşine şiddet uygulayan bir erkeğe verdiği ceza dikkat çekti.

  Gazete Duvar'ın aktardığı haberinde, mahkeme sanığa "Boz ayılar bir sığırı tek darbede öldürebilecek güçtedir. Ama bu güçlerini eşlerine karşı kullanmazlar" yazılı ve ayı resimli 100 adet el ilanı dağıtma cezası verdi.

  Şiddet uygulayan erkeğe aynı zamanda 15 adet çam fidanı dikme ve bunlara altı ay boyunca bakma ile 1 yıl boyunca her hafta eşini akşam yemeğine götürme ‘cezası' da verildi.

  Denetimli serbestlik kapsamında uygulanacak cezalar, 6 ay sonunda sanık tarafından hazırlanacak bir raporda ayrıntılı olarak mahkemeye de sunulacak.
  3 ... eesrts
 • ateşböceği ercan

  1.
  Ne iş yaptığını bilmediğim, ancak adı çocukluğumdan beri aklımda olan ünlü. Son yaptığı kekeme milletvekili taklidiyle içimde derin nefret uyandırmıştır kendileri.
  https://www.youtube.com/watch?v=VwGnHsvK99s+

  Muhalif olabilirsin, beğenmeyip eleştirebilirsin, çıkıp siz yanlış yapıyorsunuz diye dile de getirebilirsin. Ama kendi ülkenin kanununu, anayasasını, meclisini, milletvekilini ayaklar altına alamazsın. Hele ki milletvekili yemini gibi ülke için edilen bir yeminle maytap geçemezsin. Şimdi ''yok yea adam yeminle değil milletvekiliyle dalga geçmiş'' diyen zirzoplar çıkabilir. Lakin düşünerek izlerseniz bariz şekilde adam türk meclisinin yeminiyle maytap geçmektedir. Muhalifte olsan yanlıştır, hatadır.
  ... eesrts
 • kedi gözlü çocuk

  1.
  Bursa'nın inegöl ilçesinde milyonda bir görülen, 'iris Kolobomu' rahatsızlığıyla dünyaya gelen 6 yaşındaki Kayra Emir Polat, gözleriyle dikkat çekiyor. Çevresinde 'Kedi gözlü çocuk' olarak çağırılan Kayra Emir, gece karanlığında ışık varmış gibi gördüğünü söyledi.

  http://www.milliyet.com.t...ce-gundem-galeri-2808630/
  ... eesrts
 • kapı zilini yalamak

  1.
  http://www.cumhuriyet.com...yalayan_adami_ariyor.html

  Kaliforniya'nın Salinas ilçesinde yaşayan Dungan ailesinin evindeki güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde bir kişinin üç saat boyunca kapı zilini yaladığı görüldü.
  ... eesrts
 • 7 ocak 2017

  1.
  Sabah gözlerimi açtığımda, daha doğrusu annemin odama girip perdeyi aralamasıyla gördüğüm manzara! aman allahım istanbulu kar kaplamış. Hemde öyle böyle değil her yer bembeyaz. o günün akşamına da kız istemeye gideceğiz. Ne yapıcam şimdi ben? Annem dedi bu havada kız isteme olmaz 1 hafta daha erteleyelim zaten iş olacak. Hemen hanıma dedim böyle böyle babana söyle haftaya gelelim hava muhalefeti malum. Kağıthane ülkü ocakları başkanı kayınpederime bu talep iletildiğinde verdiği cevap ; Bugün gelmezlerse daha gelmesinler.

  El mahkum valideye gittim dedim ki ben çiçeği çikolatayı halledicem sizde hazırlanın. Gak guk yaptı ama dedim ki anacım canınız önce allaha sonra bana emanet sıkıntı yok siz hazırlanın bi şekilde gidicez. Ben bir hışımla çıkıp önce çiçekçiye sonra çikolatacıya yalvara yalvara dükkan açtırdım.

  Çiçekler ve çikolatalar tamam. Sırada yola çıkmak var. Haberlere baktığımda çoğu yolun açık olduğunu ancak yoğun kar yağışı nedeniyle sıkıntının da büyük olduğunu öğrendim. Hazırlandık ve yollar sıkıntılıdır diyerek esenyurttan kağıthaneye doğru erkenden yola çıktık. tem otoyolundan giderken etrafıma şöyle bir bakındım ve kendimi tamamen the walking dead dizisinin içinde gibi hissettim.

  Öyle ki insanlar arabaları yol kenarına bırakmış, yol bomboş ve o tipi şeklinde yağan karda sadece bizim wv caddy gidiyor. Arkadaş yetişiriz yetişemeyiz derken 30 dakika sonra kız evine vardık. Tabi onlarında hiç beklemediği bir durumdu. Ulan kayınpeder sen bana bugün gel dersen bende böyle gelirim işte diyerek girdim içeri.

  Tabi onlar bizi saat 16:30 da beklemedikleri için baskın yemiş gaziosmanpaşa torbacıları gibi apar topar eşofmanlarla odalara kaçıştılar. Yine kayınpeder hariç... Adam istifini hiç bozmuyor kız babası ya hıhammna !

  Olurdu olmazdı şöyleydi böyleydi derken kızı verdiler tabi. o gerginlik sonra erdikten sonra kayınpeder bana dönüp bombayı patlattı ; Ben bugün gelmezseler daha gelmesinler dedim evet ama seninde geliceğini tahmin etmemiştim. gelmezsiniz sandım. işte o anda yüzüne gülümsedim valla öyle böyle geldik dedim ama içimden öyle bir küfür ettim ki, o küfür benim bilinçaltımda varmış ve daha önce hiç günyüzüne çıkmamış meğerse bende o anda öğrendim. işte bugün o maceranın 2.ci yıl dönümü. Kayınpeder biraz şovmen adamdır gazla çalışır ama sıkıntı yok çözdüm ben onun yazılımını...
  1 ... eesrts
 • erkek arkadaşını öldüren kadın

  1.
  http://www.milliyet.com.t...rkadasini-gundem-2807151/

  sokak ortasında öldürdü!
  Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, pizza restoranında vardiya müdürü olarak çalışan Filiz Kızıldere (26), bir süredir birlikte yaşadığı sevgilisi, aynı iş yerinde kurye olarak görev yapan Mehmet Sönmez'i (24) evlilik yüzünden çıkan tartışmada tabancayla vurarak, öldürdü.
  ... eesrts
 • eşkışkın

  1.
  elazığda meşhur olan ve direk soyularak yenilebilen bir ot.
  https://www.youtube.com/watch?v=aqLJzYTUdq4+
  ... eesrts
 • flash tv haber bültenleri yayından kaldırıldı

  1.
  Nasıl ya? Artık halay çekemeyecek miyiz? O kutsal ayin dansını gerçekleştiremeyecek miyiz?
  1 ... eesrts
 • telefona gelen mesajla 30 bin lira dolandırılmak

  1.
  Diyarbakır’da telefonuna gelen, “Banka şimdiye kadar sizden almış olduğu 528 TL dosya masrafını iade etmektedir, iadeniz için giriş yapın” mesajındaki linke tıklayarak, açılan sahte banka sayfasına bilgilerini giren Musa Ayşin adlı vatandaş, 30 bin TL dolandırıldı.

  http://www.hurriyet.com.t...bin-liradan-oldu-41072792
  3 ... eesrts
 • avcılardaki ortaokulda arkadaşını bıçakladı

  1.
  http://www.hurriyet.com.t...dasini-bicakladi-41072817

  Avcılar'da bir ortaokulda 14 yaşındaki öğrenci arkadaşını göğsünden bıçakladı. Yaralı öğrenci hastaneye kaldırılırken, bıçaklama olayına karışan öğrenci gözaltına alındı.
  ... eesrts
 • 2018 in en leri

  0.
  Uludağ sözlük 2018 in en çalıntı başlığı ; Ekşi sözlükten ''2018 in enleri'' adlı başlık...
  ... eesrts
 • 24 aralık 2018 istanbulda gökyüzünün kızıl olması

  1.
  An itibariyle istanbul semalarında gökyüzü ilginç şekilde kıpkırmızı olmuş durumda.
  edit : istanbul semalarında gökyüzü dediğime takılmış tdk müdürü.
  6 -1 ... eesrts
 • d a r p a

  1.
  defense advanced research projects agency
  ileri teknoloji savunma projelerini yuruten abd devlet kurumu.

  savunma bakanlığı ileri araştırma projeleri ajansı askeriye tarafından kullanılmak üzere yeni teknolojiler üretmekle sorumlu a.b.d. savunma bakanlığı ajansı. darpa (daha önce arpa olarak bilinmekteydi) bugünkü internetin geliştirilmesinden sorumluydu ve berkeley unix ve tcp/ip'yi de içeren bir çok geliştirme projesini finanse etti.sadece robot, bilişim gibi konularda değil, biyolojik bilimler alanında da projeleri maddi olarak destekleyen kurum. destekledikleri bu proje, tamamen ya da kısmen ampute edilen (kopan) parmak, kol veya bacakların (aynı semenderde yerine yeniden uzaması yani rejenere olması gibi) farede de (dolayısıyla bir sonraki aşamada insanda da) uzaması mümkün müdür sorusuna cevap arıyor.
  ... eesrts
 • vahşi bir hayvan gibi kokoreç yiyen kız

  1.
  Kokoreç zaten hanımefendi veya beyefendi gibi yenmez. Vahşi bir hayvan gibi, avını parçalayan aslan gibi ve aynı zamanda aslanı parçalayan sırtlan sürüsü gibi yenir. Helal olsundur o kıza.
  3 ... eesrts
 • gökbey

  1.
  Şu anda sn cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğanın halka tanıttığı yeni genel maksatlı helikopterimiz. Tamamen yerli ve milli. 165 knot hız ve 6600 kg taşıma kapasitesiyle emsalleri arasında en iyisidir. Ayrıca yakıt ikmalsiz 3.5 saat havada kalabilmektedir. ilk uçuşunu da Pilot arif ateş ve pilot gökhan birlan tarafından test amaçlı gerçekleştirmiştir. Vatana millete hayırlı olsundur.
  2 ... eesrts
 • murat alatepe ye silahlı saldırı girişimi

  1.
  http://www.hurriyet.com.t...saldiri-girisimi-41028752

  Esenyurt belediye başkanı Ali Murat alatepe ye henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı silahlı saldırı girişimi yapılmış. Saldırgan gözaltına alınmış.
  ... eesrts
 • önüme gelen ilk erkekle çıkacağım

  1.
  http://www.milliyet.com.t...eden-genc-gundem-2781162/

  1999 yılında Körfez ilçesi TEM Otoyolu'nda yolun karşısına geçmek istediği sırada bir otomobilin çarpması sonucu sol bacağını kaybeden Ahmet Yılmaz, çalıştığı bir çimento fabrikasından malulen emekli oldu. Daha sonra iki böbreği iflas eden Ahmet Yılmaz'a, 2013 yılında annesi Gülbeyaz Yılmaz böbreğinden birini verirken, organ nakli yapıldı. Sol bacağına protez takılan Ahmet Yılmaz, eşinin kendisini terk etmesi sonucu 2 çocuğuyla birlikte yaşamaya başladı.

  'ONUNLA ÇIKACAĞIMA MAYMUNLA ÇIKARIM DEDi'

  2 yıl önce iki gencin kavga ettiği sırada kendisi ile ilgili söylenen sözlere içerleyen Ahmet Yılmaz, "Hereke'de yolda gezerken bir kız ve bir erkek kavga ediyordu. Kız erkeğe dönüp dedi ki 'Önüme çıkan ilk erkekle çıkacağım'. Tesadüfen oradan geçiyordum, o anda da erkek beni görünce, 'Bak biri geliyor git onunla çık' dedi. Ondan sonra kız dönüp, 'Onunla çıkacağıma maymunla çıkarım' dedi. Beni o an maymundan beter etti. Arkadaş arıyorum, dost arıyorum parayla pulla işim yok, her şeye yetecek kadar param var. Ben insanlardan merhamet, acıma duygusu istemiyorum, benimle arkadaşlık yapsınlar istiyorum" dedi.
  1 -2 ... eesrts
 • avcılar belediyesinde skandal haberi

  1.
  https://www.sabah.com.tr/...aturk-stadina-chp-eziyeti

  istanbul’da borç batağındaki CHP’li Avcılar Belediyesi, Atatürk Stadı’nı açık oto pazarına çevirip şirketlere kiraladı. Yüzsüz yöneticiler, TFF’ye başvurup “Hafta sonu maç vermeyin” dedi. Sporcular duruma isyan etti

  --Şeklinde sabah gazetesinin haberi bugün şok etkisi yarattı. Ancak bu sabah itibariyle Avcılar Belediye başkanı sayın handan toprak benli best fm canlı yayınına bağlanıp '' bu çekilen fotoğrafın tamamen komplo olduğunu, bu araçların stada girmesine izin veren görevliler hakkında soruşturma başlatıldığını ve marmara bölgesindeki tek kadın belediye başkanı olduğunu ve kadınların bu ülkede hiçbir görevde istenmemesi sebebiyle kendisine seçim komplosu kurulduğunu iddia etti.''
  -2 ... eesrts
 • manikürden artan ölü derileri yiyen manikürcü

  1.
  http://www.hurriyet.com.t...m_campaign=gundem_xmlfeed

  Öte yandan konuya ilişkin konuşan genç kadın, “Bana ilk geldiğinde çalışma talebinde bulundu, benimle birlikte çalışmak istediğini söyledi. Bana pedikür işlemi yapmak istediğini söyledi, yaptı. Pedikürden sonra çıkan ölü deriyi istedi, yani DNA'mı istedi. Ben bunu ne yapacağını sorduğumda, piranalarına vereceğini söyledi. Gittikten sonra sürekli olarak sosyal medya hesaplarımdan ve telefonumdan taciz ettiğinden dolayı ısrarla üstüne gittiğimde ölü derileri yediğini söyledi. Yani adam benim DNA'larımı yemiş. Ben de gidip suç duyurusunda bulundum” dedi.
  -1 ... eesrts
 • akaryakıtta ödeme sistemi değişimi

  1.
  Best fm ufuk karcı nın haberine göre, artık benzin istasyonlarında akaryakıt alırken aynı miktar benzin, dizel veya lpg ye nakit ödeyenler daha ucuz kredi kartıyla ödeyenler daha fazla para ödeyeceklermiş. Bu şekilde bir yasa teklifi çalışması olduğu söyleniyor. Hayır olsun inşallah.
  ... eesrts
 • yeni şeyler getiriyorum