• sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

  7280.
  sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar
  Eşkışkında var...
  -3 ... eesrts
 • sadık çiftpınar

  40.
  Aynı puyol gibi insan üzerinde etki bırakan bir tipi var. iş yeteneğe bakar tabi. inşallah hayırlı olur. Yeni lugano olması dileğiyle...
  ... eesrts
 • konuşacak konu bulamamanın neticesi

  4.
  Oldu o zaman KiB.
  ... eesrts
 • diyarbakır da kaçak trafo tespit edilmesi

  18.
  Sıkıntı yok biz ödüyoruz o kaçak bedellerini zaten. Ben son 5 senedir sadaka vermeyi zekât vermeyi bıraktım be. Bunlar yüzünden işte. Veriyorum faturalarda sadakamı çok şükür...
  3 ... eesrts
 • sözlük yazarlarının son telefon faturaları

  4.
  75 lira gelmiş. Olması gerektiği gibi... 2 lirada ödeme komisyonu verdim.
  ... eesrts
 • cumartesi abartarak içen adam

  3.
  cumartesi abartarak içen adam
  Abartmak yok. 3 bira yeter. Sonuncusu ekstra alkollü cila niyetine. Şaka Maka 12 lira olmuş lan!
  -1 ... eesrts
 • enişte

  95.
  Benim enişte de kimya mühendisi. On numara ama dümdüz bir adam. Birde her gelişinde dönen mumbar ve şalgam muhabbeti. Neyse yapacak bişey yok seviyoruz enişteyi.
  1 ... eesrts
 • james harden

  151.
  Evet mükemmel bir oyuncu. Şut gard olarak ta mükemmel ama ne bileyim dripplingleri falan hiç hoşuma gitmiyor. Isınamadım bir türlü. Houston deyincede tracy mcgrady den ötesini tanımayacağım için belkide. Kral mcgrady dir.
  -1 ... eesrts
 • kürtlere bir tavsiyede bulun

  24.
  Sadece kürtlere değil Türkiye cumhuriyetindeki her vatandaşa söylüyorum. Arkadaşlar otobüse her binen kadına çok afedersin silkmek istediğinizi bu kadar belli ederek bakmayın. öYLE düşmüyor o kadınlar işte bunu bilin önce. Dün akşam otobüste eve dönerken sonraki durakta otobüse binen kadına yaklaşık 4 5 tane yaşları 20-50 arası tahminen erkeğin o ilginç bakışı attıklarını farkettim. Ben utandım be hey utanmazlar. olay esenyurt semtinde olunca da tipleri kürde çok benziyordu. ama genelleme yapamam tabi sormadım memleketlerini.
  1 -1 ... eesrts
 • çayın 3 tl olması

  11.
  Çok uzun zamandır dışarıda bir yerlerde çay içmiyorum. Veya içersemde para vermiyorum. Bişey alırken yanında çay ikramı olan yerlere gidiyorum bazen. Ama yüzde doksan evde demleyip içiyoruz. En son 1 ay önce falan boktan bi sinema filmine 2 kişi 40 lira verince içim sıkılmıştı. Çayı da 3 liraya kaldıramaz bünyem.
  3 ... eesrts
 • söylemesi zevkli futbolcu isimleri

  312.
  Pierre aubameyang. Ulan söylerken bi komik geliyor bana nedense.
  ... eesrts
 • 14 şubat hediyemi şimdiden düşün diyen kız sevgili

  17.
  senin 14 şubatınıda, senide? Daha 39 gün var neyini anlamıyorsun? diyerek terslenebilecek gereksiz insandır.
  ... eesrts
 • stalklamak

  133.
  Merak. Benim için eskilere bakmak. Ve bu durumdan zevk almak. Hayatınızdak insanın eski veya yeni olması önemli olmaksızın profiline bakma eylemi. Keyiflidir stres attırır. Sahi stalklayınca oruç bozuluyor mu hocam ?
  ... eesrts
 • bir evliliğin en az 100 bine mal olması

  14.
  50 bine hallettik. Herşeyin en kalitelisini almadık. Düğün arabamız bile d class bir arabaydı. Ama iyiydik keyfimiz yerindeydi. Kimseyi karıştırmadık para pul işlerine hanımla beraber hallettik çok şükür. Bir miktar kredi borcumuz kaldı oda bitecek elbet. Sonra biz mutlu olacağız. Ailelerimizin de şöyle yapacaksınız diye bir talepleri olmadı. Hatta düğün bile yapmayacaktık ama kayınpeder tribe girince olaylar bizden çıktı ve dünürler düğün yapılacak diye nokta koydu. Sonuç : Huzurumuz var, kafamıza göre...
  13 -3 ... eesrts
 • müge anlıdaki kan donduran cinci palu ailesi

  15.
  Merak ettim programın bir kısmını izledim. Bu tuncer denen damadın tek bir mevzusu var aslında, bütün aileyi çökertip ekarte ederek toplamda 5 tane daireye sahip olup, müteahhitlere satıp para yapmak. işin özeti bu aslında. Ama bu adam bu ailenin cahilliğini öyle bir kullanmış ki yok sizde cin var yok musallat oldular diyerek, ailenin diğer fertlerine de tecavüz ve cinayet vakaları uygulamış veya uygulatmış birilerine o kadarını tam anlayamadım. Yani işin özü insanların cehaletinden faydalanan bir sapık daha...
  ... eesrts
 • sesi işitilince mutlu olunan enstrümanlar

  64.
  Çello. Sesini duyunca keyif alıyorum. Özellik 2 cellos grubu muhteşemdir.
  1 ... eesrts
 • burcu kıratlı

  22.
  Sinan akçılın bir videosuna denk geldim gelini ilk defa gördüğü... O kadar yapmacık tepkileri varki ikisininde anlatamam. 5 ay veriyorum bu evliliğe...
  4 ... eesrts
 • gençler girişim derdinde değil memur olma derdinde

  3.
  Polisin askerin maaşını düşürürsen kimse tercih etmez, kimse bu mesleği tercih etmezse sıcak yatağında osura osura uyuyamaz insan. Terör diye lanet bir gerçek var bu memlekette.
  Öğretmenin maaşını düşürürsen kimse tercih etmez. Kimse bu mesleği tercih etmezse doğru düzgün nesil yetişmez. Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır diye bir cümle var bu ülkede. (bkz: Mustafa Kemal Atatürk)
  Diğerleriyle ilgili düzenlemeler yapılabilir. Ama bu 2 meslek grubuyla oynarsan büyük sıkıntıya düşersin.
  1 ... eesrts
 • acil iş arıyorum

  2.
  işsizlik yüksek olduğu için insanlar hele ki meslekleri veya bazı vasıfları yok ise gördükleri her yere saldırıyorlar ne yazık ki.
  ... eesrts
 • eşkışkın

  1.
  elazığda meşhur olan ve direk soyularak yenilebilen bir ot.
  https://www.youtube.com/watch?v=aqLJzYTUdq4+
  ... eesrts
 • yeni şeyler getiriyorum