• lindsay lohan ın yumruk yemesi

  1.
  http://www.hurriyet.com.t...tm_campaign=dunya_xmlfeed

  Ünlü oyuncu lindsay lohan moskovada karşılaştığı suriyeli bir mülteci ailesinin çocuklarını yanında götürmeyi teklif etti, ancak reddedilmesine rağmen ısrarını sürdüren ünlü oyuncu suriyeli anneden yumruk yedi.
  2 ... eesrts
 • yazarların en sevdiği turşu türü

  28.
  Lahana, çattır çuttur kattır kuttur.
  2 ... eesrts
 • düğünde takı kavgası

  7.
  Oğlum ne anadolusu ne çomarlığı lan, gelin tarafı bildiğin dolandırıcı çıkmış. 15 bin lira başlık ne? 10 bin lira aracı parası ne? Bide düğünden sonra takıları istemeler. Eğer ben azcık insanları tanıyorsam damadın yüzüne baktığımda ne kadar saf bi eleman olduğunu görüyorum. Neyse ki damat tarafıda son anda çamura yatmışta yırtmışlar.
  ... eesrts
 • yazarların emekli olunca yerleşecekleri yer

  3.
  Geyikli veya kilitbahirde bir köye yerleşmek istiyorum.
  ... eesrts
 • türklere hakaret eden pkk lı kürdün paketlenmesi

  13.
  Şu emniyetin gözünü seveyim ya. O kadar içerisine sızmaya çalıştılar, o kadar darbedir şudur budur yinede yıkamadılar. Şu türkoğlutürk vatan sevdalısı polisleri gördükçe içim aydınlanıyor.
  2 -1 ... eesrts
 • kaşıbeyaz

  9.
  Bugün itibariyle konkordato istemiş olan lüks restoran.
  ... eesrts
 • sünnet yatağı

  2.
  Hiç unutmam sene 99 depremden 2 ay sonra olması lazım, benim sünnet düğünü var. Babam misafir odasının oraya bir sünnet yatağı yapmıştı bana böyle çıtalardan kafes gibi, onun üzerine de tüller müller süsler bok püsür... birsürü şey taktılar astılar. içine de bembeyaz nevresimler çarşaflar falan. Ama çükü kestirmeden yatırmamışlardı. Sanırım sırf o yatakta yatmak için sesimi çıkarmadan gidip kestirdim kamaşullahı.
  3 ... eesrts
 • euro 2024

  65.
  https://www.youtube.com/w...SYUc&feature=youtu.be+
  Rahmetli jön tarık bey gibi isyan ediyoruz şu an.
  ... eesrts
 • euro 2024

  10.
  eğer türkiyeye verilirse müthiş bir başarı ve müthiş bir tanıtım imkanı olacaktır. Yanlız tek korkum diğer ülke insanları çatır çatır maç izlerken bizim türkler ekonomik sıkıntılardan dolayı yanıbaşındaki maçlara gidemezse eğer büyük ziyanlıktır. inşallah biletler herkesin alabileceği seviyede olur.
  2 -1 ... eesrts
 • yaşamayanlar

  30.
  Kerem bürsini oldum olası sevemedim. O aşırı cool tavırları. Aşırı yapmacık tepkileri var. Hadi onu geçtim diğer bütün oyuncular sanki kamera arkasında silah zoruyla oynatılıyor gibiler. Ciddi ciddi rol kesen sadece rapçilerdeki fat denen eleman. Başka yok. ilk 2 bölümü izledikten sonra vazgeçtim.
  ... eesrts
 • haluk levent

  649.
  Son dönemde kendisine ve ahbap a iftira atanlara tazminat davası açmış olup, bu tazminatlardan gelenlerle kurtardığı inek ferdinand a ahır yapacağını açıklamış, cin fikirli sanatçımız.
  2 ... eesrts
 • ankara

  9432.
  75 gün polatlı topçu ve füze okulunda misafiri olduğum, acemi birliği bitince arkama bakmadan kaçtığım, ama Mustafa Kemal Atatürk ün orada yattığı aklıma gelince bir başka sevdiğim şehir. Ben yaz ayında gittim ama geceleri ilginç bir şekilde mayıs ayınca çiğ düşüyordu. Tuhaf bir iklimi var.
  1 ... eesrts
 • üüüü akımı

  9.
  Milyoncu ferdi abimizin kusurlarıyla dalga geçmeye çalışan, ve bu saçmasapan videolarla like uğruna kendinide rezil eden saçmalık.
  ... eesrts
 • baba taciz etti anne kapıda dinledi

  9.
  Neden son zamanlarda bu tarz çoluk çocuğa, öz çocuğuna veya üveyine veya bir tanıdığıa veya hiç tanımadığına... Neden bu tarz haberler sürekli duyulur oldu? insanlar ciddi manada ruhani duygularını kaybedip şeytana uymaya mı başladı? Yoksa bu tarz şeyler hep oluyordu da iletişim teknolojisinin büyük yükselişiyle birlikte daha mı fazla gözümüzün önüne gelir oldu bu tarz olaylar. Anlayamıyorum, insan neden kendi öz çocuğunun arkasında durup onu yüceltmek için uğraşmak yerine, ona cinsel saldırılarda bulunup kendi sapıkça zevkleri uğruna o çocuğun hayatını mahvetmeye çalışır? Anlayamıyorum. Aklım almıyor. Evimde beslediğim bir tane kedim var. Yahu ona bile bir çocuk gibi bakıp ilgileniyoruz. Seviyoruz, besliyoruz, ilgi gösteriyoruz.Gerçekten anlayamıyorum.
  2 ... eesrts
 • türkiye cumhuriyeti

  474.
  ilelebet payidar kalacak olan, toprakları kanla sulanmış, şu anda üzerinde bazı oyunlar oynanan güzel ülkemiz. Namusumuz.
  1 ... eesrts
 • emre mor

  711.
  Rüzgar gibi türk futbol hayatına girip, yine rüzgar gibi geçmiş gitmiş futbolcumuz. Bir arda turan kadar kalamadı piyasada. Halbuki arda turandan daha yetenekliydi.
  2 ... eesrts
 • irfan değirmenci

  336.
  4. Bölümüyle babala tv yi coşturuyor yine.
  3 -2 ... eesrts
 • yazarlar 15 temmuz gecesi ne yapıyordu

  17.
  internette geziniyordum, bağlantı iyice yavaşlayınca dedim ki mümkün değil benim evimde vdsl var. Neyse internetin yavaşlığından sıkılıp salona gittim ve tv yi açtım. Oda ne? Kalkışma olduğunu ve bunun illegal bir eylem olduğunu söylüyorlardı. Babama sordum dedim kalkışma ne demek? Darbe işte dedi. Annemle babam tv den izlerken, ben cumhurbaşkanımızın çağrısından sonra sokağa çıkmaya karar verdim ve çıktım. Esenyurt karakolunun oraya gittim doğruca, yaklaşık 2-3 saat karakolda nöbet tuttuktan sonra o bölgede herhangi bir olay olmayacağını anladım ve evime döndüm.
  5 ... eesrts
 • ryan babel

  227.
  Dün attığı gol bütün kariyerinin bestidir. Bundan gayri böyle gol atabileceğini sanmıyorum.
  ... eesrts
 • sikkim havaalanı

  2.
  (bkz: Ekşiden çalınan başlıklar)
  2 ... eesrts
 • yeni şeyler getiriyorum