• konya da üretilen robot at arat

  19.
  Bir boston dynamics in cheetah adlı robotu değildir maalesef. Çok geride kaldık çok.
  https://www.youtube.com/watch?v=chPanW0QWhA+
  2 ... eesrts
 • venom

  125.
  Dün akşam itibariyle aksiyon film izleme ustası babamıda alıp 3d izlediğim film. Tom hardy nin oyunculuğu dışında birşey yok filmde. Benim spider man de gördüğüm ve hastası olduğum venom nerede? Akşam ki babyface venom nerede? Senaryo alelacele yazılmış sonu bağlanamamış ve bol bol görsel efekt basılmış. Lakin filmin ilk yarısında aksiyon sıfır sıfır sıfır. Dram filmi izler gibi izledik. Film bitincede babamla birbirimize dönüp cık olmamış hareketini yaptık ve kalktık.
  1 -2 ... eesrts
 • gül ağacı değilem

  2.
  Dut ağacı olmasın o?
  ... eesrts
 • kahvaltı için uykunuzdan feragat eder misiniz

  13.
  Etmem. Benim bir uyku saatim var, o saatlerde uyuyunca kahvaltı yapmasam da dinç oluyorum.
  1 ... eesrts
 • suffa vakfı taciz olayı

  2.
  Bundan 16 yıl önce annelerimiz, babalarımız bizi komşuya, bakkala emanet ederlerdi. Hatta annemle babam gece vardiyası aynı anda denk gelince mahallenin berberi hacı hasan abiye emanet etmişlerdi beni. Rahmetlinin toprağı bol olsun o zaman 10 yaşındayım adam bana gider ekmek arası döner alır, berber dükkanında takılmama izin verir, bana oralet söylerdi. bende mahcubiyetten yerleri süpürürdüm. Ama ne bir taciz vakası, bırakın tacizi öyle bir şey hissetmedim bile. Ne oluyor memlekete? Neden insanlar bu kadar acımasız oldu?
  13 ... eesrts
 • sessiz osuruk

  40.
  Fıs osuruk pis osuruk, zart osuruk mert osuruk. Mıydı neydi?
  1 ... eesrts
 • sözlük yazarlarının sakalları

  60.
  sözlük yazarlarının sakalları
  Türkoğlu Türküz şükür.
  2 -3 ... eesrts
 • çukur dizisindeki wolverine sahnesi

  2.
  Amerikalı yapınca auuuv biz yapınca vay küçük enişte, vay fındık, vay çin malı wolverine. Nedir arkadaş bu sünnetsiz hayranlığı?
  2 -4 ... eesrts
 • tamam tamam

  2.
  Summer cem in bu aralar dilime çok pis dolanmış şarkısı. Hayır bu tarz zottirik şahin şarkısı da dinlemem ama nedendir bilemedim? Neyse tamam tamam...
  ... eesrts
 • ayna kırdıktan sonra silahla vurulan motorcu

  5.
  Aynayı kıran mı, yoksa silahla ateş eden mi maganda?
  4 ... eesrts
 • eşiniz osursa boşanır mısınız

  20.
  Osurabilir. Osurabilirim. Osurur. Osururum. Sakınca yoktur. Vücudun doğal mekanizması olan gaz çıkarma eylemidir. Bundan dolayı kimseyi yargılayamazsın sorgulayamazsın. He o gün ekşili, acılı veya yağlı yediyse sağlam kokar o ayrı. The europa'da kimse tarafından ayıplanmayan bir eylemin ne yazıkki ülkemiz insanları tarafından ilginç bir ayıplanma durumu sözkonusudur. Üstelik ayıplayan istisnasız herkes osuruyor.
  6 -3 ... eesrts
 • ikinci yeni kahve ve çikolata

  2.
  Bir barda kahve + tatlı 25 lira demek?Buna bu parayı veren adamların cidden psikolojik problemleri vardır. Param vardı verdim ayaklarını geç. Çok zengin olsan zaten şeyine sallamazsın ikinci yeniyi falan. Demekki orta halli insanların kahve + tatlıya verecek 25 liraları var? E o zaman kimse ağlamasın ekonomi kötü diye. Akşam da yoldan geçerken gördüm barlar kafeler ciddi manada dolu ve herkesin masasının önünde birer bira. O mekanlarda bira en kötü 15 lira. Demekki paranız var arkadaş kimse kimseye masal okumasın. Derdim siyaset yapmakta değil ama kıçıkırık cool takılan her tarafı buram buram ''biz çok cooluz abi yeaaa heryerimiz şiir'' diye kasılan o tiplerin gittiği o yerlere ben gitmem. He işin doğrusunu söyleyeyim, mekanın sahibi güzel yakalamış şiir miir ayağında millete haşırt diye geçiriyor belli ki. Mekan sahibini tebrik ederim. Güzel film çevirmiş.
  2 -2 ... eesrts
 • arda turan ı anlatan filme isim önerileri

  102.
  AdaMadafaka.
  ... eesrts
 • bartu ben

  4.
  Evet an itibariyle izledim ve nasıl oyunculuk yapılamaz, nasıl işsiz kalmamak için çırpınılır görmüş oldum. Açık söylüyorum resmen gözlerim kanadı kulaklarım yırtıldı...
  2 -3 ... eesrts
 • 2045 yılından geldiğini iddaa eden dayı

  5.
  (bkz: deli konuşuyor konuş deli)
  2 -2 ... eesrts
 • 259 muhtar görevden alındı

  1.
  içişleri Bakanlığı, terör örgütüyle iltisakı ve göreviyle bağdaşmayan eylemleri nedeniyle 259 muhtarın görevlerinden uzaklaştırıldığını bildirdi.

  Kaynak : https://www.ntv.com.tr/tu...%2cfsD28wgLIE2_IVslS3VW1A
  2 ... eesrts
 • emrah göktaş

  1.
  https://www.youtube.com/watch?v=oYJc6eLYnGQ+

  Mahzuni şerifin - zalım isimli eserini yeni bir yorumla remixleyerek hem yeni yetmelerin hemde clubberların bol bol dinlemesini sağlayacak gibi duruyor. Adını ilk defa duymama rağmen klip gerçekten başarılı ve bilen bilir klipte başrol Turgay Tanülkü...
  ... eesrts
 • başkurdistan

  82.
  11 ekim 1990 kuruluş yıldönümüdür. Baş kurtistan veya başkortistan diye okunur. Kutlu olsundur...
  1 ... eesrts
 • ufoların istanbula gelmiş olması

  1.
  https://www.sozcu.com.tr/...eki-cisimler-ufo-2654859/

  Sirius uzay araştırma ve bilimleri enstitüsünün yaptıkları incelemelere göre istanbulda görünen bu ışıklı cisimlerin bilinen hiçbir teknolojiye uymadıkları ve net olarak ufo diyebildikleri kesinleşmiştir.
  Buna göre ;
  Ufolar neden istanbula gelmiştir?
  ... eesrts
 • düğünde takılan takıyı icra takibiyle geri almak

  1.
  https://www.cnnturk.com/t...m&utm_campaign=buffer

  Kayseride bir vatandaş düğününe gittiği ve çeyrek taktığı kişiye, kendi düğününe gelmediği gerekçesiyle icra takibiyle taktığı altını geri almış.
  3 ... eesrts
 • yeni şeyler getiriyorum